Микулинецька об'єднана територіальна громада

Опитування з приводу перенесення пам'ятника "Борцям за волю України"

Дата: 10.05.2018 08:52

Викнавчий комітет Микулинецької селищної ради проводить опитування громадян з приводу їхньої думки про перенесення пам'ятника "Борцям за волю України". У зв'язку з тим, що останки Гого Арутюнова планується перезахоронити або на кладовищі, або на братьській могилі, Виконавчий комітет вивчаєдумку громади з приводу переміщення на це місце памятника "Борцям за волю України", який зараз знаходться поблизу центральної площі. Таке перенесення та його поновлення дасть змогу покращити естетичний вигляд ценру нашого містечка та (у перспективі) розшитрити центральну площу.
Просимо усіх мешканців громади проголосувати за підтримку чи заперечення даної ініціативи. Опитування розміщенне на сайті громади у меню справа під "Системою електронних петицій".