Микулинецька об'єднана територіальна громада

Уродженець Микулинець отримав високу нагороду в Львові

Дата: 10.05.2018 10:34

Як повідомляє сайт http://www.gazeta-misto.te.ua , керівник гіганта української ІТ-індустрії корпорації SoftServe, уродженець древніх Микулинець Тарас Кицмей нагороджений  орденом Лева.
Цю нагороду  вручають з нагоди Дня міста Львова від 2010 року за особливі заслуги перед Львовом у галузях економіки, науки, освіти, культури та мистецтва.
Цьогоріч за високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток сучасної ІТ-індустрії, ефективне впровадження передових технологічних інновацій і утвердження іміджу Львова на національному і міжнародному рівнях нагороду отримав підприємець, науковець, економіст і громадський діяч, президент корпорації SoftServe, голова правління асоціації «Інформаційні технології України», член сенату Українського католицького університету Тарас Кицмей.