Микулинецька об'єднана територіальна громада

Тиждень навчань і тренінгів

Дата: 18.05.2018 10:02

У той час, коли діти у школах вже очікують останнього дзвоника, для працівників селищної ради та керівників установ громади якраз прийшла пора семінарів, навчань і тренінгів. Протягом цього тижня директори Будинку культури та Центру дітей і юнацтва Олександра Жирук та Ірина Кольба проходять навчання на Херсонщині у рамках  хабу з розвитку туризму в умовах нових громад. У той час заступник голови Володимир Горячов бере участь у семінарі з управління людськими ресурсами у м. Київ, а працівники Микулинецької селищної ради проходять навчання на тему "Місцеві бюджети та фінансове управління" у м. Кременець, яке, як і туристичний хаб, відбувається в рамках програми ''DOBRE'' за підтримки Американського фонду розвитку місцевої демократії USAID.