Микулинецька громада

Голова РДА Юрій Ништа провів виїзний прийом мешканців Микулинецької ОТГ

Дата: 25.06.2018 10:02

Голова районної державної адміністрації Юрій Ништа провів виїзний прийом громадян Микулинецької ОТГ. Поділитися наболілими проблемами з керівником району, знайти підтримку та допомогу щодо вирішення певних питань прийшли четверо громадян. Зокрема, в ході прийому було зареєстровано 4 звернення.
Так, сільський староста села Ладичин, яке входить до складу Микулинецької ОТГ, звернувся до Юрія Михайловича з проханням посприяти в ремонті дороги та відновленні автобусного маршруту Слобідка-Дворіччя.
Серед інших питань порушених у ході прийому озвучено питання ремонту мосту в селищі Микулинці.
Уважно вислухавши заявників, Юрій Ништа надав роз’яснення з порушених питань та відповідні рекомендації. Звернення взято під особистий контроль очільника району та надано відповідні доручення окремим керівникам з метою їх вирішення в рамках чинного законодавства.