Микулинецька об'єднана територіальна громада

Громадський бюджет: затверджено положення - розпочато роботу!

Дата: 24.07.2018 12:34

На останній сесії Микулинецької селищної ради рішенням №1165 затверджено нове Положення про громадський бюджет Микулецької об'єднаної територіальної громади. Відповідно до Положення, на нашому сайті запрацювала електронна система "Громадський проект", з допомогою якої кожен мешканець нашої громади може запропонувати будь-який проект, який у разі отримання достатньої підтримки буде реалізовано у наступному році. Також усі зареєстровані у системі громадяни зможуть підтримати ті проекти, які їм до вподоби. Подавати проектні заявки можна буде  з 1 серпня, але зареєструватися у системі "Громадський проект" можна уже зараз. Щоб увійти у систему, потрібно на головній сторінці сайту зайти у меню "Громадський бюджет" (вгорі справа).
Додаткову інформацію щодо бюджету участі та особливості роботи в електронній системі можна отримати спеціальній групі "Громадський бюджет Микулинецької ОТГ" в мережі Facebook