Микулинецька об'єднана територіальна громада

Увага! Смертельний алкоголь!

Дата: 08.08.2018 12:52

Просимо максимальної уваги до даної ситуації, яка поширюється нашою громадою! Декілька місяців тому,  ми стали свідками масового отруєння алкоголем сумнівної якості в с.Ладичин, яке для декого, на жаль, стало летальним. Нещодавно були зафіксовані нові звернення щодо отруєння неякісним алкоголем, тому уважно подивіться на ці фото! Якщо у вас, чи у ваших рідних, ви помітили симптоми отруєння -  підшкірні крововиливи або синці великих розмірів  - НЕГАЙНО ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДІВ, адже лише своєчасна медична допомога може врятувати життя! Також просимо про подібні випадки повідомляти у правоохоронні органи, щоб захистити себе та своїх рідних від розливу та продажу такого алкоголю!

Василь Дембрович, головний лікар КУТРР "Микулинецька районна лікарня"