19 серпня у Микулинцях - RadlerFest!

Запрошуємо всіх 19 серпня в смт. Микулинці (урочище Стромки) на головну подію цього літа!
Хочете дізнатись, що таке громадський бюджет? Що треба зробити, щоб на вашій вулиці з’явився новий спортивний майданчик, в парку охайні лавочки чи затишна зона для відпочинку? Як створювати необхідні вашій громаді проекти та зробити так, щоб ваш голос почули?
Це легко і можливо, ви теж можете брати участь в прийнятті важливих рішень у нашій громаді!
Беріть дітей, батьків, бабусь, дідусів, друзів та сусідів, приходьте на Радлер фест та дізнаєтесь, як зробити нашу спільноту кращою!

Крім цього, на вас чекає цікава розважальна програма:

- велоестафета «Битва сіл» (Микулинці, Ладичин, Дворіччя, Конопківка, Воля, Кривки, Заздрість - вболівайте за свою команду);
- майстер клас з догляду за велосипедом;
- веселі конкурси для дорослих та дітей;
- урок запальних танців;
- розмальовування капкейків;
- аква-грим, а також чудова музика, фільми, мультфільми, вікторини, загадкові гості, безліч призів та інші сюрпризи!

Не запізнюйтесь, буде весело:)