Флешмоб до Дня Прапора України!

23 серпня 2018 року до Дня Державного Прапора України на межі Теребовлянського та Тернопільського районів (Микулинецький напрямок) відбудеться флешмоб «Символ нації», під час якого учасники розгорнуть величезний синьо-жовтий прапор і виконають гімн України. Також буде зроблено масове святкове фото.
Розпочнеться захід о 14.00 год.
Зазначимо, організаторами патріотичної акції є Теребовлянська районна державна адміністрація, Микулинецька ОТГ та Теребовлянська районна рада.
Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до відзначення Дня Державного Прапора України, одягнути вишиванку та взяти участь у флешмобі.
Також звертаємося до керівників  підприємств та установ громади з проханням до Дня Прапора України прикрасити свої підприємства та уснанови національним стягом. Хто зі свідомих громадян має таку можливість - прикрасте прапорами і власні будинки. Нехай наша громада на 23-24 серпня вбереться у колори небесної блакиті та золотистого колосся!