Микулинецька об'єднана територіальна громада

Флешмоб до Дня Прапора України!

Дата: 21.08.2018 19:06

23 серпня 2018 року до Дня Державного Прапора України на межі Теребовлянського та Тернопільського районів (Микулинецький напрямок) відбудеться флешмоб «Символ нації», під час якого учасники розгорнуть величезний синьо-жовтий прапор і виконають гімн України. Також буде зроблено масове святкове фото.
Розпочнеться захід о 14.00 год.
Зазначимо, організаторами патріотичної акції є Теребовлянська районна державна адміністрація, Микулинецька ОТГ та Теребовлянська районна рада.
Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до відзначення Дня Державного Прапора України, одягнути вишиванку та взяти участь у флешмобі.
Також звертаємося до керівників  підприємств та установ громади з проханням до Дня Прапора України прикрасити свої підприємства та уснанови національним стягом. Хто зі свідомих громадян має таку можливість - прикрасте прапорами і власні будинки. Нехай наша громада на 23-24 серпня вбереться у колори небесної блакиті та золотистого колосся!