Микулинецька об'єднана територіальна громада

Святкування 27 річниці Незалежності України у Микулинцях

Дата: 28.08.2018 09:37

Минулої п'ятниці у Микулинцях відбулося гучне святкування 27 річниці Незалежності України та водночас відкриття оновленої площі у центрі містечка. Святковий концерт розпочався з привітання селищного голови Петра Івановича Осіпчука. Опісля голова нагородив іменними подяками підприємців громади, які продовж останніх років активно допомагали місцевій владі у розбудові як громади загалом, так і оновленої площі зокрема.
До концертної програми дійства увійшли виступи місцевих хорового, танцювального, вокальних колективів та сольних виконавців. Головною подією свята став виступ відомої нашої землячки Ольги Монастирської та її танцювального колективу. Окрім уже відомих пісень, виконавиця презентувала й пісні нового танцювального альбому "Королева дискотеки". А вже по опівночі і майже до ранку площу випробували на міцність запальні танці.
Ще раз від імені селищного голови вітаємо мешканців громади з уже минулим  Днем Незалежності України!
Будьмо гідними нашої держави, і нехай Вона буде гідна нас!