Микулинецька об'єднана територіальна громада

День Знань у Заздрістській ЗОШ І-ІІІ ступеня

Дата: 06.09.2018 08:22

Із Днем знань учнів Заздрістської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів привітали у неділю, 2 вересня, голова Микулинецької селищної ради Петро Осіпчук та голова Теребовлянської райдержадміністрації Юрій Ништа, які взяли участь у Святі першого дзвоника.
Також з нагоди свята спільно із головою Теребовлянської райдержадаміністрації Ю. Ништою Петро Іванович вручив подарунки: загальноосвітній школі – комп’ютер, дошкільному навчальному закладові – ноутбук.
Зазначимо, с.Заздрість є одним з найбільших сіл у складі Микулинецької ОТГ. У Заздрістській ЗОШ І-ІІ ступенів навчається 70 учнів. Цьогоріч за парти сіли 10 першокласників. На Нову українську школу в Заздрості із бюджету Микулинецької ОТГ виділено 50 тисяч гривень.