Микулинецька громада

Микулинецький центр дітей та юнацтва запрошує!

Дата: 06.09.2018 08:35

До уваги батьків дітей громади! З 15 вересня 2018 року у Микулинецькому центрі дітей та юнацтва розпочинають роботу гуртки. У Центрі ваша дитина може навчитися виготовляти вироби із паперу, природного матеріалу і т.д; дізнатися щось нове про історію, культуру, географію рідного краю на краєзнавчих гуртках; зміцнити своє здоров"я за допомогою оздоровчої діяльності. Працівники Центру організовують багато опішохідних мандрівок та пізнавальних автобусних екскурсій. Для старших дітей там працюють також  спортивно-туристичні гуртки. Протягом року багато цікавих та змістовних заходів чекають на школярів. Працівники центру дітей та юнацтва запрошують дітей  на свято "Посвята в гуртківці", яке відбудеться у суботу 15 вересня 2018 року, початок о 11 годині. На вас чекають розваги, ігри, веселі змагання, туристське вогнище.