Місцевий бюджет відкритий та прозорий у нашій громаді

Перші кроки до відкритої та прозорої влади зроблено. Сьогодні 9 листопада на центральній площі смт. Микулинці усім бажаючим було проінформовано про “Бюджет для громадян за 2018 рік” котрі отримали його у друкованому вигляді, також кожен зміг висловитись щодо покращення громади шляхом внесення своїх пропозицій у селищний бюджет на 2019 рік.

Ознайомитись з інструментом відкритості “БЮДЖЕТ ДЛЯ ГРОМАДЯН 2018” можна клікнувши на назву або ж у розділі “Бюджет громади” на офіційному сайті громади.

До цієї зустрічі також долучились експерти партнерства «За прозорі бюджети» в рамках проетку «Доброчесні громади» за підтримки програми DOBRE Микола Орлов та Марія Орлова, які допомагали протягом року у створенні даного буклету “Бюджету для громадян 2018” та допомагали впроваджувати інструменти протидії корупції.

Досить непогані були пропозиції від мешканців громади, як от “Розвиток туристичної привабливості у громаді”, “Ярмарок для торгівлі власно вирощеної продукції”, “Відкритий простір, так звану зону творчості для молоді”. Протягом заходу було зібрано 32 анкет серед яких 54 пропозицій до бюджету на 2019 рік. Пріоритетні пропозиції громадян виявились:

• Ремонт дороги до школи, і дороги в загальному – 6 пропозицій;
  • Встановлення дитячих та тренажерних майданчиків – 6;
  • Окультурення центру (встановлення пандусів, лавок із урнами, фонтану та озеленення) – 5;
  • Відсутність вуличного освітлення – 5;
  • Відновлення стадіонів та приведення їх до норм, ремонт бігових доріжок – 4;
  • Пішохідні переходи та лежачі поліцейські у центрі – 3;
  • Водовідведення по селах – 3;
  • Ремонт будинків культури – 2;
  • та інші.

Подані пропозиції розглядатимуться на бюджетній комісії при підготовці бюджету Микулинецької селищної ради на 2019 рік. Результати розгляду будуть оприлюднено на сайті громади.

Дякуємо усім жителям громади що активно приймають участь у житті Микулинецької ОТГ. Оскільки один день збору пропозицій це зовсім мало, усім бажаючим хто не зміг сьогодні подати свої пропозиції, можете їх подавати в on-line формі за цим посиланням або у меню банерів на головній сторінці.