Микулинецька об'єднана територіальна громада

7 грудня- День самоврядування в Україні!

Дата: 06.12.2018 12:26

Шановні  працівники  органів місцевого самоврядування, депутати,  члени виконавчого комітету!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування!

Становлення нашої країни, як незалежної держави, у великій мірі пов’язано з розвитком місцевої ініціативи, зростанням ролі громади та відповідальностю за долю свого рідного Краю. Від усього серця бажаю всім міцного здоров’я, радості, добра, наснаги, витримки, оптимізму та мирного неба над головою! Нехай професіоналізм  та  досвід, творче ставлення до виконання своїх професійних обов’язків  супроводжують Вас у  Ваших справах і починаннях,  та  сприяють розбудові  й  розвитку  рідної  Неньки -  України!

З повагою

Селищний голова                                                                  П.І. Осіпчук