Микулинецька селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад.

ОГОЛОШЕННЯ!

Микулинецька селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад: спеціаліста І категорії з питань реєстрації / зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб та кадрового забезпечення та спеціаліста І категорії  з питань бухгалтерського  обліку. Вимоги до кандидатів: громадянин України, який має базову   вищу   освіту  відповідного професійного  спрямування   за   освітньо-кваліфікаційним   рівнем бакалавра, вільне  володіння державною мовою, стаж роботи  не менше 1 року в органах місцевого самоврядування або державних органах.

Необхідні документи  для  участі у конкурсі:

-     заява  про участь у конкурсі

-     особова картка (форма П-2 ДС)

-     автобіографія

-     дві фотокартки  розміром 4x6

-     копія документа про освіту

-     копія паспорта

-     електронна  декларація  про  доходи за 2017 рік.

Для довідок та подання  документів для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантних посад, звертатися в Микулинецьку  селищну раду за адресою: Тернопільська обл. Теребовлянський р-н смт.,вул. Степана Бандери, 11,тел. 03551  51252.

Термін подання документів: 30 календарних днів із дня публікації оголошення  про проведення  конкурсу.