Микулинецька об'єднана територіальна громада

29 - 30 січня 2019 р. в м. Київ відбулася церемонія нагородження переможців рейтингу бюджетної прозорості

Дата: 31.01.2019 09:03

29 - 30 січня 2019 р. в конгрес-холі готелю «Президент» м. Київ, відбулась церемонія нагородження переможців рейтингу бюджетної прозорості «Кришталь року» серед українських об?єднаних громад та міст. Подію організував консорціум проектів міжнародної технічної допомоги за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Представництва Європейського Союзу, Уряду Канади, Фонду Східна Європа та Міжнародного фонду «Відродження».

Премія «Кришталь року» – перша в Україні нагорода міст та громад, які здобули найвищі бали індексу прозорості місцевих бюджетів. Індекс одночасно показує стан речей в бюджетній сфері та слугує дороговказом показників і практик прозорості бюджетного процесу, до яких варто прямувати. «Кришталь року» відзначає найкращі міста та громади, які пройшли оцінювання за міжнародно визнаною методологією. Вони продемонстрували найпрозоріший бюджетний процес, до якого залучені мешканці, і який спирається на інформаційні технології для забезпечення підзвітності публічних коштів.

Микулинецька обєднана територіальна громада була номінована в категорії Найкращий бюджет для громадян.