Результати голосування жителів Микулинецької громади.

З 13 по 23 березня 2019 р. проводилося голосування з метою визначення ініціатив, які потрібні на місцевому рівні в нашій громаді. Голосування відбулося в мережі Facebook https://www.facebook.com/groups/129853597577443/?epa=SEARCH_BOX , для більшого залучення мешканців громади до виявлення своєї думки щодо даного питання.

Всього в анкетування взяло участь 66 респондентів, всі з яких були мешканцями Микулинецької ОТГ.

Мешканцям громади були запропоновані наступні ініціативи, найбільшу підтримку з яких здобула ініціатива Громадський простір (проведення масових заходів з залученням мешканців громади та покупкою сцени). Вона отримала 46,2% всіх голосів респондентів. 16,9% голосів респонденти віддали за ініціативу "Соціальний проект (захід для людей з обмеженими властивостями)". Однакову кількість голосів, а саме по 13,8% здобули ініціативи: "Маркування туристичних маршрутів" та "Екологічно-просвітницька кампанія". Лише 1,5% набрала ініціатива "Спортивно-масові заходи".

80% всіх опитуваних виявили свою готовність долучитися до реалізації згаданих ініціатив. 88,5% респондентів готові долучитися до працею, 5,8% - фінансово, 3,8% - матеріалами і 1,9% - по різному.

В анкетуванні взяли участь мешканці з усіх населених пунктів громади. Структура респондентів за місцем проживання була наступною: Микулинці – 29 осіб (46,2%), Ладичин – 9 осіб (14,3%), Воля – 7 осіб (11,1%), Конопківка – 6 осіб (9,5%), Дворіччя – 6 осіб (9,5%), Заздрість – 5 осіб (7,9%), Кривки – 1 особа (1,6%).

В опитуванні взяли участь як чоловіки так і жінки. Структура була наступною:58,5% жінок і 41,5% чоловіків.