Микулинецька об'єднана територіальна громада

В громаді відбувся тренінг по залученню громадян

Дата: 29.03.2019 11:20

26 березня 2019 року в Микулинецькій громаді в рамках навчального процесу за підтримки програми DOBRE, яка ініційована агенством США з міжнародного розвитку (USAID) та громадської організації Західноукраїнський ресурсний центр Громадською організацією Центр розвитку та підтримки громадських ініціативбуло проведено тренінг Залучення громадян".

Метою тренінгу було: підвищити рівень знань щодо застосування принципу участі у розвитку місцевої громади; надати досвід щодо способів та інструментів залучення громадян до процесу прийняття рішень на місцевому рівні; створити дієву модель залучення громадян до процесу прийняття рішень базуючись на практичних прикладах.

Навчальний тренінг в Микулинецькій ОТГ був дуже насиченим та продуктивним! Спільна робота в об'єднаних міні групах ,обмін досвідом, нові знайомства , емоційно, пізнавально, позитивно проведений час!!!