Микулинецька об'єднана територіальна громада

Проект ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES)

Дата: 10.04.2019 10:05

9 квітня в Микулинецькій селищній раді відбулася зустріч представників ОСББ громади і регіонального координатора ПРООН з досягнення цілей сталого розвитку в Тернопільській області Ігорем Стефанів.

Метою зустрічі було інформування представників ОСББ про програму Обєднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень. Суть програми полягає в проведенні серії групових та індивідуальних консультацій для активних співвласників, які мають намір створити ОСББ, уже створених ОСББ та місцевої влади з питань створення ОСББ, ведення бухгалтерії та фінансового менеджменту, пошуку та отримання фінансування для ініціатив з покращення стану будинків.

Тих мешканців, які не були присутні на зустрічі запрошуємо взяти участь у даній програмі. Ви можете звернутися в селищну раду за консультацією, або ознайомитися з інформацією про проект за посиланням http://www.ua.undp.org/content/ukraine/uk/home/projects/home-owners-of-Ukraine-for-sustainable-energy-solutions.html.