Микулинецька об'єднана територіальна громада

19.04.2019 року у Микулинецькому ясла-садку “Веселка” було проведено об’єктове тренування з питань цивільного захисту

Дата: 19.04.2019 14:25

19.04.2019 року у Микулинецькому ясла-садку Веселка було проведено обєктове тренування з питань цивільного захисту за темою Дії керівного складу закладу дошкільної освіти при загрозі виникнення надзвичайної ситуації. Дії учасників закладу дошкільної освіти при проведені екстреної евакуації.

На тренуванні були присутні методист з питань цивільного захисту відділу освіти Теребовлянської районної державної адміністрації Голочинська Ірина Олександрівна та головний інспектор Теребовлянського районного відділу Управління ДСНС України у Тернопільській області - майор служби цивільного захисту Онишкевич Руслан Тарасович. Онишкевич Р.Т. провів практичне заняття із використанням вогнегасників при гасінні пожежі для працівників дошкільного зкаладу. Це тренування було підсумком Тижня безпеки дитини у дошкільному закладі, який проводився з 15.04.2019р. по 19.04.2019р.