Микулинецька об'єднана територіальна громада

16 травня - День вишиванки

Дата: 16.05.2019 16:10

16 травня в Україні відзначається народне свято День вишиванки, яке набуло великої популярності серед усіх верств суспільства, символізуючи єднання та культурне відродження всього багатонаціонального українського народу.

В нашій громаді День вишиванки провели в Микулинецькій опорній школі. Свято було поєднане з Днем талантів, на якому було нагороджено активних і талановитих учнів школи, а також вчителів, які зуміли відкрити і розвинути таланти дітей.

Отже, вітаємо з важливим українським святом, Днем вишиванки! У цей день важливо згадати про наше коріння. Адже український народ – сильний, незалежний і має прекрасні традиції. Давайте їх продовжувати і розвивати!