Микулинецька об'єднана територіальна громада

Інформація про переможця конкурсу на надання послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Микулинецької селищної ради

Дата: 17.05.2019 11:13

За результатами проведеного Микулинецькою селищною радою Теребовлянського району Тернопільської області конкурсу, згідно рішення виконавчого комітету Микулинецької селищної ради від 08 травня 2019 року №627, привітне підприємство "Катруб" визначено переможцем конкурсу на надання послуг з вивезення твердих побутових відходів та території Микулинецької селищної ради, а саме: в смт. Микулинці, с. Воля, с. Конопківка, с. Кривки, с. Дворіччя, с. Ладичин та с. Заздрість.

Про визначення переможця конкурсу на вказану послугу Микулинецькою селищною радою подано оголошення в офіційне друковане видання - Теребовлянську районну газету "Воля".

Із детальною інформацією з даного приводу можна ознайомитися в мережі інтернет за адресою www. katrub.com.ua, та на офіційному веб-сайті Микулинецької селищної ради.