Інформація про переможця конкурсу на надання послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Микулинецької селищної ради

За результатами проведеного Микулинецькою селищною радою Теребовлянського району Тернопільської області конкурсу, згідно рішення виконавчого комітету Микулинецької селищної ради від 08 травня 2019 року №627, привітне підприємство "Катруб" визначено переможцем конкурсу на надання послуг з вивезення твердих побутових відходів та території Микулинецької селищної ради, а саме: в смт. Микулинці, с. Воля, с. Конопківка, с. Кривки, с. Дворіччя, с. Ладичин та с. Заздрість.

Про визначення переможця конкурсу на вказану послугу Микулинецькою селищною радою подано оголошення в офіційне друковане видання - Теребовлянську районну газету "Воля".

Із детальною інформацією з даного приводу можна ознайомитися в мережі інтернет за адресою www. katrub.com.ua, та на офіційному веб-сайті Микулинецької селищної ради.