Микулинецька об'єднана територіальна громада

1 березня 2019 року у с. Байківці відбувся культурно-спортивний фестиваль "Дзига Бай"

Дата: 03.06.2019 20:01

1 червня 2019 року у Байковецькій громаді відбувся культурнр-спортивний фестиваль "Дзига Бай", присвячений міжнародному Дню захисту дітей. Під час фестивалю відбувся турнір з міні-футболу серед об'єднаних територіальних громад. Команда нашої громади зайняла почесне ІІ місце.

Учасники художньої самодіяльності Микулинецького міського будинку культури були задіяні у концертній програмі фестивалю.

В рамках даного заходу підписано Меморандум про партнерство територіальних громад, а саме: Байковецької, Іванівської, Микулинецької та Золотниківської громад.