Микулинецька об'єднана територіальна громада

Результати опитування мешканців Микулинець з приводу встановлення алеї МАФів у центрі містечка

Дата: 14.06.2019 08:31

На розгляд Виконавчого комітету Микулинецької селищної ради надійшло звернення ряду  підприємців щодо встановлення ряду малих архітектурних форм (магазинчиків) по вулиці Грушевського. Виконавчий комітет Микулинецької селищної ради прийняв рішення № 653 від 04 червня 2019 року про те що: до 10  червня 2019 року провести опитування мешканців громади щодо можливості встановлення вказаної тимчасової споруди на офіційному сайті Микулинецької селищної ради та в соціальних мережах інтернет.

В опитуванні взяв участь 301 мешканець громади. Результати голосування були наступними:

• За проголосували 96 мешканців (31,9% від загальної кількості респондентів)
  • Проти проголосували 205 мешканців (68,1% від загальної кількості респондентів)