Микулинецька об'єднана територіальна громада

Загальнонаціональний право просвітницький проект "Я МАЮ ПРАВО""

Дата: 24.06.2019 08:44

27 червня 2019 року об 11.00 на центральній площі смт. Микулинці відбудеться розширене засідання Микулинецької молодіжної ради за участі представників селищної ради та представників Теребовлянської районної державної адміністрації на тему "Я МАЮ ПРАВО!".

"Я МАЮ ПРАВО!" - це загальнонаціональний право просвітницький проект, який реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції, за підтримки юридичних клінік, міжнародних донорів та партнерів. Одним з ключових елементів, який забезпечує реалізацію проекту «Я МАЮ ПРАВО!», є надання громадянам безоплатної правової допомоги. Це дієвий та ефективний механізм, який дає можливість захистити свої права кожному.

Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до заходу.