Микулинецька селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», Микулинецька селищна   рада ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування начальника відділу фінансів Микулинецької селищної   ради

Основні вимоги до кандидата:

• повна вища економічна освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра;
  • стаж роботи за фахом на державній службі або службі в органах місцевого самоврядування не менше  3 роки;
  • вільне володіння українською мовою;
  • знання Конституції України, Законів України;
  • вільне володіння комп`ютером;
  •  досвід роботи в спеціалізованих бухгалтерських програмах (АІС – місцеві бюджети, М.E.D.О.C., ІС-ПРО), в системі ПРОЗОРО, Е-data.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають на ім’я голови конкурсної комісії Микулинецької селищної ради такі документи: заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органах місцевого самоврядування та проходження служби в органах місцевого самоврядування; заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками; дві фотокартки розміром 4 х 6 см; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції»; копію документа, який посвідчує особу; копію військового квитка (для військовослужбовців  або військовозобов’язаних); довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з часу опублікування оголошення про проведення конкурсу.

Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов`язків, розміру та умов оплати праці можна отримати в Микулинецькій селищній    раді за адресою: смт. Микулинці, вул. С.Бандери,11.