Микулинецька об'єднана територіальна громада

Воркшоп "Шоби-шоб"

Дата: 08.07.2019 16:42

6 липня 2019 року в урочищі "Стромки" в смт. Микулинці відбувся Воркшоп "Шоби-шоб". Основною метою воркшопу було виготовлення дерев'яних коробок для збору одягу, який потім активісти Микулинецької молодіжної ради передадуть потребуючим. До виготовлення коробок були залучені команди з кожного населеного пункту громади. Дані коробки будуть розміщені в кожному населеному пункті Микулинецької ОТГ.

Також  жителі громади дізналися що таке громадський бюджет і електронні петиції і як саме за допомогою даних інструментів участі вони особисто можуть долучитися до покращення життя кожного в громаді.

В програмі заходу було:
? робота в командах над виготовленням коробок для збору одягу та художній розпис коробок;
? майстер клас з в'язання віників;
? майстер клас з ліплення для діток;
? танцювальний флешмоб;
? аква-грим;
а також веселі конкурси та вікторини, запальна музика, фільми та мультфільми під відкритим небом, найбільше багаття і все це аж до самого ранку!