Микулинецька об'єднана територіальна громада

Про розгляд  адміністративної справи  за  позовом  ФОП  Буртака Б. М.

Дата: 11.10.2019 10:20

Оголошення

На виконання ухвали Тернопільського окружного адміністративного суду про відкриття провадження у справі № 500/2046/19 від 07.10.2019 року за позовом фізичної особи-підприємця Буртака Богдана Миколайовича до Микулинецької селищної ради про визнання недійсним та нечинним рішення Микулинецької селищної ради «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік» на території Микулинецької селищної ради від 22.06.2018 року, повідомляємо  про  дату, час та місце розгляду даної адміністративної справи .

04 листопада 2019 року  о 10.00 год. в приміщенні  Тернопільського окружного адміністративного суду (м. Тернопіль вул. Кн. Острозького, 20) відбудеться розгляд  адміністративної справи  за  позовом  ФОП  Буртака Б. М. до Микулинецької селищної ради про визнання недійсним та нечинним, рішення Микулинецької селищної ради.

Позовні вимоги позивача:

1. Визнати протиправним недійсним та нечинним з дати його прийняття прийняте на двадцять четвертій сесії сьомого скликання рішення Микулинецької селищної ради « Про встановлення місцевих податків та зборів на 2018 рік на території Микулинецької селищної ради № 608 від 23.06.2017 року.
  2.  Визнати протиправним недійсним та нечинним з дати його прийняття прийняте на двадцять четвертій сесії сьомого скликання рішення Микулинецької селищної ради « Про викладення рішення двадцять четвертої  сесії сьомого скликання № 608 «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2018 рік на території Микулинецької селищної ради № 806 від 20.12.2017 року.
  3. Визнати протиправним недійсним та нечинним з дати його прийняття  прийняте на тридцять дев’ятій сесії сьомого скликання рішення Микулинецької селищної ради «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік» на території Микулинецької селищної ради від 22.06.2018 року.