2 квітня 2020 року Микулинці отримали автомобіль швидкої допомоги

Фото без опису??????

В Микулинцях розташований один із пунктів Теребовлянської підстанції центру екстреної медичної допомоги. Тут обслуговують 21 село і 19 тисяч населення.

Тернопільщина стала однією із п'яти пілотних областей, де реалізовується проект щодо відновлення сільської медицини «Допомога поруч».

Завдяки ініціативі голови Тернопільської обласної ради Віктора Овчарука та голови Тернопільської облдержадміністрації Степана Барни область отримала понад 100 млн. грн. на придбання автомобілів екстерної медичної допомоги – 80 млн. грн. з державного бюджету та більше 20 млн. грн. – з обласного на умовах співфінансування.  Для того, щоб відбулися міжнародні торги потрібно було цілий рік, і тепер 42-і нових швидких закуплено!

Крім того, разом із автомобілями екстреної допомоги наша область отримала ще й 35 автівок, які вже були у використанні. Усі ці автомобілі поїдуть до центрів екстреної медичної допомоги у райони області.