Микулинецька ОТГ

Теребовлянський район, Тернопільська область

З Днем пам’яті та примирення і Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Дата: 08.05.2020 10:01

Шановні ветерани та учасники Другої світової війни!

Дорогі земляки!

Разом із світом ми відзначаємо День пам’яті та примирення і 75-у річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

У такий день немає місця спекуляціям і чварам. Це спільна Перемога, яку не можна піддавати ревізіям. Подвиг визволителів назавжди змінив хід історії. Це була безжальна боротьба за майбутнє кожного з нас.

Перемога над нацизмом стала здобутком людства. Друга світова війна забрала з собою мільйони невинних. Тоді, серед розпачу і виснаження кровопролитними боями, всі чекали на найбажанішу звістку – про Перемогу. Це наша історія, за яку були покладені життя та долі. Нині триває нова боротьба і так само всі жадають спокою.

Дякую тим, чиї сміливість та відвага перемогли ворога 75 роки тому. Ми разом чекаємо повернення додому наших сучасних героїв.

Шановні ветерани, дорогі – учасники АТО! Бажаю всім міцного здоров’я на довгі літа, щастя, злагоди та мирного неба над головою Вам і Вашим родинам.

З повагою,

Голова Микулинецької селищної ради                                                                             Петро ОСІПЧУК