Микулинецька ОТГ

Вітаємо з Днем вишиванки!

Дата: 21.05.2020 11:12

Шановна громадо!

Вітаю усіх Вас з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури – з Днем вишиванки.

У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка – яскравий приклад і підтвердження цьому. Історія вишиванки своїми витоками сягає в незапам’ятні часи. Саме вишиванка символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь.

Нехай це свято зітре кордони й об’єднає українців по всьому світу. Українська вишиванка – це національна святиня! Саме вишиванка символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Це наш національний оберіг!

Тож, бажаю Вам чудового настрою та різнобарвних вражень, здоров’я, радості, натхнення та позитивних емоцій і в цей святковий день, і щодня!

З повагою,

Голова Микулинецької ОТГ