ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЄКТУ РІШЕННЯ «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2021 рік»

28 травня 2020 року відбулось засідання 69 сесії Микулинецької селищної ради, на якому було затверджено проєкт рішення “Про встановлення місцевих податків і зборів на 2021 рік.”

Розробник – комісія з підготовки проекту рішення щодо встановлення ставок місцевих податків та зборів на території Микулинецької селищної ради.

ПРОЕКТ ВСТАНОВЛЕННЯ МІСЦЕВИХ ПОДАТКІВ ТА ЗБОРІВ НА ТЕРИТОРІЇ МИКУЛИНЕЦЬКОЇ ОТГ

ПРОЕКТ ПОЛОЖЕНЬ ТА СТАВОК ПОДАТКУ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО, ВІДМІННЕ ВІД ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ НА ТЕРИТОРІЇ МИКУЛИНЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

ПРОЕКТ ПОЛОЖЕНЬ ВСТАНОВЛЕННЯ ЗЕМЕЛЬНОГО ПОДАТКУ НА ТЕРИТОРІЇ МИКУЛИНЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Пропозиції та зауваження приймаються упродовж одного місяця з дня оприлюднення проєкту рішення.

Пропозиції та зауваження до проєкту просимо надавати у:

• письмовій формі в приймальній Микулинецької селищної ради;
  • електронною поштою за адресою: 04396302muk@gmail.com.