Микулинецька ОТГ

З Міжнародним днем захисту дітей!

Дата: 01.06.2020 15:02

Сьогодні ми відзначаємо гарне і добре свято – Міжнародний день захисту дітей. Це свято поєднує все найкраще, що ми маємо у житті, адже дитинство – найцінніший подарунок, який отримує людина. Найкращі наші спогади, які ми неодноразово згадуємо у дорослому віці, пов’язані з цим періодом. Найкращі друзі, відносини з якими зберігаємо усе життя, теж, зазвичай, родом з дитинства. Так, ми часто хочемо якнайшвидше стати дорослими, але потім мріємо хоч на мить повернутися у дитинство.

Кожна дитина має свої спогади про цей час, але від нас, дорослих, залежить, щоб ці спогади були якомога щасливішими. Ми маємо захищати дитинство наших дітей від багатьох речей: насильства, хвороб, брехні, жорстокості і байдужості. Сучасний світ ставить свої жорсткі вимоги навіть до маленьких дітей: їм доводиться занадто швидко розвиватися і ставати дорослими. Тому ми маємо допомагати їм віднайти себе у цьому світі і зробити ці короткі роки дитинства яскравими.

Користуючись нагодою, вітаю всіх дітей з цим святом, бажаю бути завжди енергійними, цілеспрямованими, бути гордістю для своїх рідних, близьких, для своє країни. А всім тим, хто щоденно віддає свої сили, натхнення та всього себе дітям, бажаю міцного здоров’я, наснаги та благополуччя. Нехай радість дитячих очей буде найкращою винагородою за нашу спільну сумлінну працю і турботу, а веселий дитячий сміх завжди радує та наповнює наше життя змістом та надає сил і впевненості в досягненні нових задумів.

З повагою,

Голова Микулинецької ОТГ