Микулинецька ОТГ

Вітаємо з Днем Конституції України

Дата: 28.06.2020 09:55

Шановні жителі громади

Щиросердечно вітаю Вас з надзвичайно важливим державним святом України – Днем Конституції України.

Нехай же в день Державного свята – Дня Конституції – в кожного з нас міцніє почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон. Конституція визначила найціннішим – життя людини, її здоров'я, честь і гідність, надала кожному громадянину можливості для самоорганізації, свободу слова та віросповідання. І обов’язок кожного українця поважати Конституцію та дотримуватись її законів. Тільки так ми зможемо забезпечити подальший розвиток України як держави демократичної, рівноправної зі світовою спільнотою.

Бажаю усім впевненості, сили та усвідомлення захищеності своїх прав, всього того, що дає нам Конституція і високе звання громадянина України!

Зі святом Вас!

З повагою,