Микулинецька ОТГ

Вітаємо з Днем молоді

Дата: 28.06.2020 11:40

Дорогі юнаки та дівчата!

Останні вихідні червня ми традиційно відзначаємо День Молоді. Це свято дуже важливе для нашої держави. Адже саме молодь є основною рушійною силою позитивних змін та перетворень, які відбуваються сьогодні в Україні.

День молоді – свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху. Юність і молодість – це час пошуків, відкриттів, реалізації найсміливіших сподівань, мрій і надій, пошуку свого життєвого шляху, бажання діяти, дивувати світ своїми сміливими ідеями та досягненнями.

Вітаю молодь Микулинецької ОТГ, бажаю творчої енергії, незалежних думок та сил, щоб утілити всі прагнення. Щиро зичу вам, дорогі друзі, великого особистого щастя, творчого натхнення, оптимізму та прихильності долі на всіх ваших життєвих дорогах!

Успіхів вам у всіх справах і починаннях, любові, щастя, невичерпної енергії та оптимізму!

З повагою,

Голова Микулинецької ОТГ