Микулинецька ОТГ

Теребовлянський район, Тернопільська область

Благодійна допомога від МБФ “Карітас Україна”

Дата: 30.06.2020 12:04

Микулинецька ОТГ отримала гуманітарну допомогу у рамках проєкту «Підтримка об’єднаних територіальних громад у боротьбі з пандемією COVID-19» реалізовується Програмою ULEAD з Європою / ULEAD with Europe спільно з міжнародним благодійним фондом «Карітас Україна».

В рамках цього проекту громада отримала дві “Скриньки здоров’я громади” із засобами індивідуального захист, а саме: медичні маски, костюм/комбінезон біологічного захисту, дезінфекційні засоби, антисептик для рук, захисні окуляри, респіратори, рукавички оглядові та безконтактний термометр.

Громада висловлює щиру подяку представникам Міжнародного благодійного фонду "Карітас України" та Програмі «U-LEAD з Європою» за надану благодійну допомогу.