Микулинецька ОТГ

Теребовлянський район, Тернопільська область

Затверджено місцеві податки та збори на 2021 рік

Дата: 02.07.2020 13:03

На засіданні 71-ї сесії Микулинецької селищної ради 7-го скликання від 30.06.2020 року прийнято ряд рішень, якими затверджено ставки місцевих податків та зборів на території Микулинецької ОТГ на 2021 рік.

Нові ставки місцевих податків набирають чинності з 01.01.2021 року.

1. Рішенням сесії №2798 від 30.06.2020 р. затверджено «Про встановлення земельного податку» на території Микулинецької селищної ради.
  2. Рішенням сесії №2799 від 30.06.2020 р. затверджено «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» на території Микулинецької селищної ради.
  3. Рішенням сесії №2800 від 30.06.2020 р. затверджено «Про встановлення місцевих податків та зборів» на території Микулинецької селищної ради.

Звертаємо увагу на те, що на рішення Микулинецької селищної ради про затвердження місцевих податків і зборів, крім розділу можна переглянути і у розділі «Архів документів» на офіційному сайті Микулинецької ОТГ: https://mykulynecka-gromada.gov.ua/docs/