Вирішення проблем в два кліки за допомогою системи "Електронні петиції"

Сьогодні жителі громади можуть вирішити проблеми, що найбільше їх турбують, дуже просто скориставшись системою “Електронні петиції”.

Система дозволяє опублікувати своє питання чи проблему, отримати підтримку народу та привернути до неї увагу місцевої влади. Механізм дуже простий – кожен може написати про проблему, яка його турбує у рідному місті чи селищі у системі електронні петиції. Протягом 90 днів петиція має набрати 80 підписів, тоді виконавчий комітет ради розглядає дане питання чи проблему. Автор петиції отримує відповідь від влади – як вона планує чи не планує вирішувати цю проблему.

Ось як мешканець громади ефективно може вирішити проблему облаштування громадської зупинки, скориставшись сервісом електронні петиції у Микулинецькій ОТГ.

Відео створено за підтримки Західноукраїнський ресурсний центр, Програма DOBRE та завдяки співпраці з Микулинецька молодіжна рада та Центр розвитку ініціатив “ІнСорс”.