Микулинецька територіальна громада
Тернопільський район, Тернопільська область

Микулинецька селищна рада просить мешканців громади оплатити податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки за 2019 рік

Дата: 16.07.2020 11:38

Виконавчий комітет Микулинецької селищної ради просить громадян-власників житлової нерухомості (квартири/квартир, незалежно від їх кількості; житлового будинку/будинків, незалежно від їх кількості; різних типів об'єктів житлової нерухомості) оплатити податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки за 2019-й рік. Оплата здійснюється до 15 вересня 2020 року, а з 16 вересня 2020 року почне нараховуватися пеня за несвоєчасну сплату даного податку. Для отримання рахунку на оплату або додатковою інформацією щодо податку на нерухоме майно просимо звертатися в селищну раду за адресою смт. Микулинці, вул. С. Бандери, 11.