Оголошено конкурс на заміщення вакантних посад

На виконання рішення сесії Микулинецької селищної ради № 2805 від 30.06.2020р. «Про створення відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Микулинецької селищної ради; рішення виконавчого комітету Микулинецької селищної ради № 895 від 29.07.2020 «Про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Микулинецької селищної ради»; рішення виконавчого комітету Микулинецької селищної ради № 249 від 02.06.2017 « Про створення постійно діючої конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантних посад в Микулинецькій селищній раді», Микулинецька селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад :

Відділ освіти, культури, молоді, спорту та туризму:

• начальник відділу;
  • головний спеціаліст;
  • головний бухгалтер;
  • головний спеціаліст – економіст.

Документи щодо участі у конкурсі на заміщення вакантних посад приймаються протягом місяця з дня опублікування оголошення про конкурс на заміщення вакантних посад за адресою: смт. Микулинці, вул. Поштова 1б, довідки за телефоном: (03551) 5-12-52, 5-18-99.

Перлік необхідних документів для участі у конкурсі

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі подає конкурсній комісії такі документи:

1 ) копію паспорта громадянина України;

2) письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів до зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі;

3) письмову заяву, в якій повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону;

4) копію (копії) документа (документів) про освіту;

5) заповнену особову картку за формою П-2 ДС;

6) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (в електронній формі);

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, має інвалідність та потребує у зв’язку з цим розумного пристосування, подає заяву (за формою) про забезпечення в установленому порядку розумного пристосування.

Вимоги до претендента на посаду начальника:

- громадянство України,

-  освіта повна вища відповідного професійного спрямування, освітньокваліфікаційний рівень спеціаліст, магістр;

-  володіння комп’ютером на рівні користувача;

-  досконале володіння державною мовою;

- стаж роботи за фахом на керівних посадах не менше 3-ох років, або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах економіки не менше 5 років.

Вимоги до претендента на посаду головного спеціаліста:

- громадянство України,

- повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста ;

-  досконале володіння державною мовою;

- стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на посаді провідного спе-ціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

Вимоги до претендента на посаду головного бухгалтера:

- громадянство України,

- повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст);

-   володіння комп’ютером на рівні користувача;

-  досконале володіння державною мовою;

стаж бухгалтерської роботи за професіями керівників нижчого рівня: для магістра - не менше 2 років, спеціаліста-не менше 3 років.

Вимоги до претендента на посаду спеціаліста І категорії:

- громадянство України,

- повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра - без вимог до стажу роботи, спеціаліста - стаж роботи за професією бухгалтера I категорії не менше 2 років, бакалавра - не менше 3 років;

-  володіння комп’ютером на рівні користувача;

Вимоги до претендента на посаду головного спеціаліста - економіста:

- громадянство України,

- повна вища освіта відповідного напрямку підготовки (магістр,спеціаліст); для магістра – без вимог до стажу роботи, спеціаліста – стаж роботи за професією економіста І категорії – не менше 2 років;

-  володіння комп’ютером на рівні користувача;

Екзаменаційні білети для складання іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб органів місцевого самоврядування