Микулинецька ОТГ

Привітання з Днем Незалежності України!

Дата: 24.08.2020 09:55

Дорогі мешканці Микулинецької ОТГ!

Щиро вітаю Вас із Днем Незалежності України!

Це свято – уособлення багатовікового прагнення українців до свободи і незалежності, символ незламності духу, непереборного прагнення бути господарями на своїй землі.

Попри складнощі, чимало позитивних змін відбулося в житті країни. Приємно, що й наша громада довела свою здатність і зробила гідний внесок у розбудову молодої української держави. Адже чимало оновлених шкіл, садків, закладів культури, дитячих майданчиків, протягом останніх років набули зовсім іншого вигляду. Чимало здобутків має ОТГ і в інших сферах суспільного життя. Переконаний, що потенціал об’єднаної громади, доведений конкретними справами та спроможністю вирішувати поставлені завдання будуть і надалі слугувати на благо мешканців громади та всього українського народу.

Щиро бажаю всім незламної віри у гідне майбутнє, здоров`я і довголіття, добробуту на щасливій і заможній українській землі!

Зі святом Вас! З Днем Незалежності!

З повагою,

Голова Микулинецької селищної ради