У 2020 році подано 4 проєкти на Громадський бюджет

Завершився термін подачі проєктів Громадського бюджету Микулинецької ОТГ на 2021 рік.

Дякуємо мешканцям громади за активну позицію. Всього подано 4 проєктів в електронній системі Громадський проект, а саме:

• ІнформаційноКонсультаційний пункт "Бібліотек@ для громади";
  • М'яч у сітці;
  • «Веселі каруселі» – ігрова зона для дітей;
  • Вода джерело життя.

, на суму 299 500 грн. Участь взяли наступні населені пункти громади: с. Конопківка, Воля, Ладичин та смт. Микулинці. Для ознайомлення поданих проєктів переходьте за посиланням https://mykulynecka.pb.org.ua/projects .

Попереду – оцінка проєктів щодо відповідності Положення до про Громадський бюджет Микулинецької ОТГ.

А далі – голосування. Шановна громадо! Закликаємо вас бути активними і віддавати свій голос за проєкт, який вам сподобається найбільше. Про початок голосування буде повідомлено на офіційному сайті Микулинецької ОТГ та на офіційних сторінках у Facebook.

Звертаємо вашу увагу, що кількість голосів за проєкт – це найголовніший показник у формулі визначення переможця.

Далі ми проінформуємо вас про порядок голосування.