Микулинецька ОТГ

Теребовлянський район, Тернопільська область

Микулинецька ОТГ з понеділка, 21 вересня переходить у “помаранчеву” зону

Дата: 22.09.2020 09:46

21 вересня відбулось позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Микулинецької селищної ради, на якій розглянули питання про стан епідемічної ситуації у Микулинецькій ОТГ, пов’язаної з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та забезпечення виконання протиепідемічних заходів відповідно до рівня епідемічної небезпеки в районі.

Пропонуємо ознайомитись із обмеженнями які діють під час адаптивного карантину у “помаранчевій” зоні:

• Проведення масових (культурних, спортивних, соціальних, релігійних, та інших) заходів дозволене за участі не більше 220 осіб. Одна особа на 10 кв. метрів площі будівлі.
  • Заборонена діяльність закладів, що надають послуги з розміщення, окрім готелів.
  • Відвідування групових занять у професійних та вищих навчальних закладах освіти дозволене групами не більше 20 осіб.
  • Проведення медзакладами планових госпіталізацій теж тимчасово обмежене. Це не стосується надання медичної допомоги вагітним, новонародженим, пацієнтам з онкозахворюваннями, паліативних хворим та випадків, коли є ризик для життя пацієнта.
  • Заборонена діяльність спортивних залів та фітнес-центрів, крім закладів, що можуть забезпечити відвідування не більше 1 особи на 10 кв. м приміщення.
  • Заборонений прийом дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку – санаторіїв і таборів у столиці та передмісті.
  • Перевезення пасажирів автомобільним та міським громадським транспортом здійснюється тільки в кількості 50% місць для сидіння.