Микулинецька ОТГ

Теребовлянський район, Тернопільська область

Три громадських проєктів допущені до голосування

Дата: 22.09.2020 15:46

3 громадських проєктів отримали позитивну оцінку, вітаємо з цим підсумком всіх фанатів Громадського бюджету (Бюджету участі), авторів, їх активні команди та членів Координаційної ради! Нарешті було завершено період перевірки та оцінювання поданих ідей у Микулинецькій ОТГ.

Деякі проєкти направлялись на доопрацювання по два рази, та ми раді за всі проєкти, які затверджено у реєстрі позитивних. На превеликий жаль 1 проєкт було відхилено остаточно. Але бажаємо авторам проектів не втрачати надію на втілення своїх ідей, знайти рішення, вдосконалити свої проєкти та знову подати їх вже наступного року!

Проєкти, які були допущені / не допущені до голосування затвердили під час першого засідання Координаційної ради з впровадження громадського бюджету в Микулинецькій ОТГ:

А нас, модераторів проєктів, та в першу чергу авторів, чекає новий, ще більш цікавий період – народне голосування, яке почнеться з 01 жовтня протягом 30 календарних днів!