Микулинецька ОТГ

Теребовлянський район, Тернопільська область

З Днем працівника позашкільної освіти!

Дата: 25.09.2020 15:26

Щиро вітаємо працівників позашкільної освіти з Днем позашкільника!

Усіх співробітників позашкільної освіти вітаємо з професійним святом та висловлюємо щиру подяку за свій вклад у розвиток унікальної ланки в системі безперервної освіти – позашкільного навчання.

Кожен педагог-позашкільник – це неповторна особистість, має свій особливий талант, який заохочує дітей до навчання та творчості в позаурочний час, здійснює виховання засобами високої культури та мистецтва.

Окремо вітаємо наших працівників Микулинецького Центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій, творчості дітей та юнацтва саме до Вас біжать дітлахи не тому, що треба, а тому, що цікаво, захопливо, емоційно  й корисно. Нехай кожен день повниться новою радістю та перемогою, хай здійснюються ваші плани в ім’я щасливого майбутнього наших дітей!

Зі святом!

Виконавчий комітет Микулинецької селищної ради.