Микулинецька ОТГ

Теребовлянський район, Тернопільська область

Оприлюднення договорів оренди земельних ділянок с.г. призначення укладеними Держгеокадастром

Дата: 30.09.2020 15:04

Згідно рішення 74 сесії Микулинецької селищної ради від 11.08.2020 р. №3024, було проведено аналіз актів приймання передачі земельних ділянок із державної власності в комунальну, з метою виявлення земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які через Дережгеокадастр було надано в оренду.

Детальніше із списком договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які були передані із державної власності у комунальну власність можна ознайомитись за наступним посиланням https://mykulynecka-gromada.gov.ua/docs/458241/ .