Микулинецька ОТГ

Теребовлянський район, Тернопільська область

З Днем захисника України, з Днем козацтва та святом Покрови!

Дата: 14.10.2020 13:12

14 жовтня, у День Покрови Пресвятої Богородиці та День українського козацтва, ми вітаємо усіх тих, хто своєю доблестю, силою та відвагою доводить, що ми дійсно є нащадками славного козацького роду!

Шановні захисники України! Дорогі ветерани, учасники антитерористичної операції, військовослужбовці та ті, хто кожного дня боронить спокій жителів нашої громади! Завдяки Вам сьогодні у незалежній та суверенній Україні, під мирним небом, живуть наші діти, ростуть наші онуки. Ваша сила, любов до рідної землі, воля та звитяга – неоціненний приклад для підростаючого покоління. Сьогодні ви – надія українського народу! Ви – взірець сили духу, честі та справжнього патріотизму!

Цього дня бажаємо Вам, дорогі захисники, міцного здоров'я, твердої віри у світле майбутнє, сили рухатися вперед. Щастя, удачі, миру та злагоди у Ваших оселях. Нехай усмішки близьких зігрівають Вам душу. Нехай Ваші родини і нашу країну оберігає Господь!

З повагою,

Виконавчий комітет Микулинецької селищної ради