Микулинецька ОТГ

Теребовлянський район, Тернопільська область

Завершено етап голосування за місцеві проєкти «Громадського бюджету»

Дата: 03.11.2020 12:18

01 листопада закінчилось голосування за проєкти конкурсу Громадського бюджету Микулинецької ОТГ, реалізація яких планується в 2021 році. Голосування тривало протягом місяця (01 жовтня – 31 жовтня) в Е-сервісі Громадський проект.

Для участі в конкурсі надійшло 4 проєктів, до голосування координаційною радою з питань впровадження Бюджету участі у Микулинецькій ОТГ було допущено 3 проєкти. Жителі громади активно приймали участь у голосуванні, так, в загальному за проєкти всього проголосувало 95 осіб та віддано 118 голосів, з них:

• Інформаційно-Консультаційний пункт "Бібліотек@ для громади" – 60 000 грн., – 28 голосів;
  • М'яч у сітці – 60 000 грн., – 29 голосів;
  • «Веселі каруселі» – ігрова зона для дітей – 119 500 грн., – 61 голосів;

За результатами конкурсу проєктів місцевого розвитку «Громадський бюджет», реалізація яких планується у 2021 році, проєкти-переможці будуть затвердженні на засіданні Координаційної ради з питань впровадження бюджету участі у Микулинецькій ОТГ.

З рейтингом голосування можна ознайомитись на сайті: Громадський бюджет Микулинецької ОТГ.