Микулинецька територіальна громада
Тернопільський район, Тернопільська область

04 грудня відбудеться засідання виконавчого комітету

Дата: 03.12.2020 11:26

У п’ятницю 04.12.2020 р. о 09:00 год. у приміщенні Микулинецького МБК відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Микулинецької селищної ради.

На порядок денний виносяться наступні питання:

• Про проект бюджету Микулинецької селищної територіальної громади на 2021 рік.
  • Про доручення голови Теребовлянської районної державної адміністрації «Про надання матеріальної допомоги учасникам ліквідації наслідків аварії Чорнобильської АЕС».
  • Про розгляд заяви жителя смт. Микулинці Іванчука В.І. щодо надання дозволу на розміщення будівельних матеріалів по вулиці Грушевського, 37 в смт. Микулинці на час ремонту квартири №2.
  • Про розгляд заяви жительки смт. Микулинці Коноплянко В.М. щодо виділення дров на опалення, у зв’язку із складним матеріальним становищем.
  • Про розгляд заяви жителя с. Ладичин Лень П.І. щодо надання дозволу на зрізку аварійних дерев, що розташовані на території кладовища в с. Дворіччя Теребовлянського району та становлять загрозу життю та здоров’ю людей.
  • Про розгляд заяв жителів Микулинецької ОТГ щодо надання матеріальної допомоги на лікування та поховання.
  • Різне.

Запрошуємо всіх членів виконавчого комітету взяти участь у засіданні.