З Днем Збройних Сил України!

Дата: 06.12.2020 14:39

Шановні військовослужбовці та ветерани Збройних Сил України! 6 грудня – День Збройних Сил України. Свято, яке сьогодні набуло особливого значення! Нині на збройні сили покладена особлива місія – боронити рідну землю і забезпечувати мирне життя свого народу!

Від щирого серця виконавчий комітет Микулинецької селищної ради вітає Вас зі святом! 6 грудня особливо хочеться привітати тих, хто виконує військовий обов’язок перед державою у лавах української армії.

Найцінніше в нашому житті – мир, спокій і стабільність, тому немає вищої честі, ніж бути захисником рідної країни. Тому ми сильніше завдячуємо та поважаємо тих, хто носив і носить військову форму, хто охороняє спокій матерів і дітей, людей похилого віку. Вшановуємо пам’ять воїнів, які віддали найцінніше – своє життя за українську землю.

Бажаємо всім українським військовослужбовцям успіхів в удосконаленні бойової та професійної майстерності, натхнення і віри в силу власної держави, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та звершення всіх мрій і побажань!

З повагою,

Виконавчий комітет Микулинецької селищної ради