Подай свою пропозицію до бюджету Микулинецької ОТГ на 2021 рік

Дата: 09.12.2020 09:32

04 грудня 2020 року Виконавчий комітет затвердив Проєкт Селищного бюджету Микулинецької ОТГ на 2021 рік. Ознайомитись із проєктом можна у розділі Архів документів за посиланням – https://mykulynecka-gromada.gov.ua/docs/555362/ .

Микулинецька селищна рада проводить збір пропозицій від жителів громади до проєкту бюджету на 2021 рік.

Діапазон пропозицій до бюджету може бути широкий – ремонт дороги, встановлення освітлення чи дитячого майданчику на конкретній вулиці чи дворі, організація тематичного фестивалю для туристів, проведення заходів з популяризації енергозбереження тощо. Головне – щоб пропозиції торкались повноважень місцевої влади та були коректно сформульовані.

Свої пропозиції можна подавати:

• за анкетною формою в режимі  "он-лайн", перейшовши за посиланням: АНКЕТА
  • надіслати заповнену анкету, вказавши тему «Пропозиція до бюджету» на електронну адресу: 04396302muk@gmail.com.
  • особисто подати в письмовій формі до селищної ради.

Всі зібрані таким чином пропозиції громадян будуть систематизовані та розглянуті. Усі пропозиції, які будуть враховані у планах на 2021 фінансовий рік, будуть оприлюднені на сайті Микулинецької ОТГ.